Inwestujesz czy dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem? Niezależnie od tego Koło Naukowe Rynków Kapitałowych Hossa ProCapital jak co roku zaprasza na konferencję “Dzień Inwestora Giełdowego”, podczas której jak zawsze otrzymacie dużą dawkę wiedzy na temat inwestowania.

Już teraz możemy Was zapewnić, że dla wszystkich studentów UE przewidzieliśmy zwolnienia rektorskie na czas wydarzenia, oraz że odbędzie się ono 29.03.17 od 10:30 do 13:30 w sali 4W na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Pierwszy temat: Fundusze inwestycyjne typu hedge – przegląd rynku,poprowadzą managerowie BNY MELLON: Laura Socha,Łukasz Kowalski, Justyna Stempień, Piotr Paweł Matlak, Patryk Hetnał 

Laura Socha

Alternative Investment Services Senior Manager w BNY Mellon (Poland) sp. z o.o.
W tej roli Laura jest odpowiedzialna za organizowanie i koordynację pracy zespołu księgowych funduszy inwestycyjnych. W jej dzienne obowiązki wbudowane jest rozwiązywanie kompleksowych zagadnień związanych z administracją funduszy inwestycyjnych typu „hedge”.
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie finansów. Swoją karierę budowała na przestrzeni lat, pracując między innymi, w dublińskim oddziale BNY Mellon po czym zdecydowała się kontynuować rozwój swojej kariery we Wrocławiu. Jej szeroka wiedza na temat procesu administracji funduszy inwestycyjnych sprawia, że jest jednych z najbardziej kompetenych managerów w branży.
Prywatnie szczęśliwa matka.

Justyna Stempień

Hedge Fund Accounting Supervisor w BNY Mellon (Poland) sp. z o.o.
Do jej obowiązków na tym stanowisku należy dbanie o poprawną i terminową wycenę aktywów netto funduszy inwestycyjnych oraz nadzorowanie pracy księgowych oraz starszych księgowych funduszy.
Jest absolwentką zarządzania finansami i rachunkowości oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w jednym z krakowskich oddziałów międzynarodowej korporacji świadczącej usługi finansowe m.in. z zakresu administracji funduszy inwestycyjnych. Od 2015 roku, pracuje w dziale funduszy hedgingowych BNY Mellon we Wrocławiu.
Prywatnie miłośniczka literatury faktu.

Patryk Hetnał

Hedge Fund Accounting Supervisor w BNY Mellon (Poland) Sp. z o.o.
Patryk w swojej roli jest odpowiedzialny za sprawdzanie poprawności dziennych waluacji, pomoc w rozwiązywaniu nietypowych problemów w ich przygotowaniu oraz samodzielną waluację niektórych funduszy.
Posiada trzyletnie doświadczenie w instytucjach finansowych, w tym szesciomiesięczny kontrakt w NSW Treasury Corporation, firmie będącej samodzielnym emitentem isnstumentów dłużnych stanu New South Wales, którego siedziba znajduje się w Sydney w Australii. Patryk dołączył do zespołu Alternative Investment Services pod w listopadzie 2015 roku. Regularnie podnosi również swoje kwalifikacje, w grudniu zeszłego roku zdał pierwszy poziom egzaminu CFA.
Prywatnie zapalony sportowiec, w szególności tenisista. Fan fantastyki i motocykli.

Piotr Matlak

Alternative Investment Services Assistant Manager w BNY Mellon (Poland) sp. z o.o.
W tej roli Piotr jest odpowiedzialny za sprawdzanie poprawności dziennych oraz misięcznych waluacji Funduszy Inwestycyjnych typu „Hedge”. Ponadto w jego obiązki wbudowany jest współudział w zarządzaniu zespołem księgowych funduszy inwestycyjnych.
Posiada kilkuletnie doswiadczenie w dziedzinie finansów poparte studiami kierunkowymi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Przez pierwsze lata swojej aktywności zawodowej pracował w branży funduszy hedgingowych w krakowskim oddziale jednej z amerykańskich firm inwestycyjnych po czym zdecydował się budować swoją karierę w BNY Mellon (Poland) sp. z o.o.
Prywatnie pasjonat podróży, górskich wypraw i motocykli.

Więcej informacji wkrótce!

Dodaj komentarz