Po raz drugi w tym roku akademickim, pragniemy serdecznie zaprosić was drodzy studenci uczący się we Wrocławiu do wzięcia udziału w rekrutacji do Koła Naukowego Rynków kapitałowych Hossa ProCapital.
Rekrutacja do Hossy trwać będzie 2 tygodnie, czyli od 26 lutego do 11 marca. Podzielona zostanie na 3 etapy i czwarty nieoficjalny, czyli wyjście integracyjne. Po każdym etapie osoby, które zainteresują nasze koło otrzymają od nas potwierdzenie drogą telefoniczną lub mailową przejścia do kolejnego etapu.

I Etap

    Wypełnienie ankiety rekrutacyjnej, w której krótko opiszesz nam siebie oraz zaprezentujesz nam w sposób ogólny swoją wiedzę o finansach. Liczymy na to, że posiadasz zapał do pracy i hobby, bo nie ma nic lepszego niż członkowie jakieś grupy, którzy z uśmiechem potrafią dyskutować na różne tematy-nie tylko finansowe (!) i miło spędzać czas poza wspólna nauką. Oprócz pierwszego życzenia z naszej strony do Ciebie studencie, liczymy, że podzielisz się z nami swoja strategia i pomysłem na zainwestowanie 10 000 zł.

II Etap

    Etap drugi to zaproszenie z naszej strony wobec Ciebie studencie na luźną i miłą rozmowę w celu lepszego poznania Ciebie, weryfikacji twojej wiedzy i osoby. Rozmowy trwają od 15-20 minut, gdzie postaramy się jak najlepiej i dogłębniej zaprezentować nasze koło oraz nie wystraszyć Cię 😉. Rozmów nie ma co się bać nie gryziemy, a wystawiamy jedynie weksle in blanco.

III Etap

    Jest to ostatni etap rekrutacji i jest nim test analityczny, dzięki któremu będziemy mogli zweryfikować wasze umiejętności analityczne i dla osób nowych w świecie finansów dostosować odpowiednio cykl zajęć poświęcony wprowadzeniu was w ten piękny świat.

IV Etap

    Chyba na najprzyjemniejszy, czyli wyjście przyszłych „Wilków z ulicy Kamiennej” na wspólne piwo w celu zintegrowania osób nowo przybyłych z obecnymi Hossowiczami oraz dinozaurami, które nadal jakoś się uchowały w meandrach struktury koła.

[aplikacja]