❗️UWAGA UWAGA❗️
Już wkrótce odbędzie się spotkanie dla wszystkich studentów zainteresowanych rozwojem siebie i swojej kariery. 🧑‍🎓

Zapraszamy wszystkich, którzy myślą o karierze w finansach i pragną wyciągnąć ze swojej przygody na studiach jeszcze więcej. 💰

13.10 (środa) Koło Naukowe Rynków Kapitałowych HOSSA PROCAPITAL organizuje wydarzenie „Twoja Kariera Zaczyna się w Hossie”. Nasi obecni członkowie koła, a także absolwenci, będą chcieli przybliżyć Wam możliwości jakie daje przynależność do naszej studenckiej organizacji. Ex-hossowicze podzielą się swoją historią i doświadczeniem, które zdobyli w Kole i jak wpłynęło to na ich ścieżkę zawodową. 🎓💼 Będzie to Kamil Jellonek, jeden z trzech założycieli KNRK Hossa ProCapital, ekspert systemu SAP, obecnie Treasury Systems Administrator / Project Manager w LafargeHolcim. A także Sławomir Gaj, były Dyrektor finansowy w Tarczyński S.A., obecnie zajmujący stanowisko Prokurenta.

Po prelekcji zapraszamy na wspólne spotkanie w kuluarach do Pinta Wrocław na ulicy Podwale 83 gdzie można będzie luźno pogadać 😊.

A teraz kilka słów o Naszym Kole Naukowym. W Hossie bazujemy na najnowszych informacjach gospodarczych dotyczących rynków kapitałowych.📈 Na naszych spotkaniach omawiamy nasze przemyślenia i prowadzimy otwarte dyskusje. 💬 Jest to świetny sposób żeby nie tylko poznać teorię ekonomii, ale również poznać ją od strony praktycznej.
Czekamy właśnie na ciebie! 🤝

Kiedy: 13 października 2021 o 18:30
Gdzie: Sala 202 CKU UE Wrocław