30 Listopada odbyła się coroczna konferencja poświęcona spekulacjom na temat przyszłości rynków kapitałowych oraz rozważaniom jakie wydarzenia polityczne oraz inne czynniki makroekonomiczne mogą zmienić nastroje na nich panujące. W tym roku wydarzenie składało się z trzech części:

– Wpływ wydarzeń politycznych na rynki- w tym roku Tomasz Jaroszek z kanału „Doradca.TV” w serwisie Youtube opowiedział o tym jak odnaleźć się we wszechobecnym szumie informacyjnym panującym w sieci oraz tym w jaki sposób osiągnąć szerokie zrozumienie obecnej sytuacji rynkowej tak zwane „Big Picture”.

– Krzysztof Kolany, główny ekonomista portalu Bankier.pl przedstawił nam swoje rozważania nad możliwym wystąpieniem kolejnego kryzysu finansowego. Zwrócił on naszą uwagę na pewne prawidłowości i schematy wydarzeń powtarzające się w historii na chwilę przed recesją oraz porównał je do obecnej sytuacji na rynkach.

– Dyskusja na temat kryptowalut- Oddaliśmy głos autorytetom z dziedziny kryptowalut, którzy podczas rozmowy moderowanej przez Tomasza Jaroszka przedstawili i wyjaśnili nam swoje poglądy na temat przyszłości, zagrożeń, szans, wad i zalet technologii blockchain w szczególności bitocoina, dascoina, ethernum i wielu innych.

previous arrow
next arrow
Slider