W dniach 5.10-25.10.2017 KNRK Hossa ProCapital daje wam – studenci pierwszego roku a także starszych roczników – szansę, by dołączyć do naszego koła i doświadczyć na własnej skórze jakie efekty może przynieść wsparcie wiedzy książkowej wiedzą praktyczną przekazaną przez bardziej doświadczonych kolegów z koła czy doświadczeniami zdobytymi na warsztatach organizowanych pod okiem specjalistów w swych dziedzinach.

Jak możesz dołączyć do naszego koła? – To proste! Wystarczy wykonać 3 kroki:

  1. Aplikacja internetowa, czyli formularz zgłoszeniowy (Google), który musisz wypełnić do 25 października do godziny 23:59.
    Link do aplikacji
  2. Następnie wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowy – ale nie ma czym się martwić – będzie to luźna rozmowa a nie walka o życie,  jak na rozmowie o pracę ;).
  3. Po przejściu pierwszych dwóch etapów zostaniesz zaproszony do naszego koła jako kandydat na członka i w swoim pierwszym semestrze z nami będziesz wspierać działalność koła i jego członków, jednocześnie szukając inspirującego tematu by napisać referat, po którego sprawdzeniu podjęta zostanie decyzja o Twojej kwalifikacji na członka.