❗️Save the date: 26.05.2022❗️
Dobiega koniec maja a wraz z nim nadszedł czas na coroczną konferencję Rynki Finansowe Jutra organizowaną przez nasze koło 🧑🏽‍🏫
Rok 2022 jest jednak wyjątkowy, ponieważ przypada w nim 25 rocznica założenia naszego koła, będącego jednym z najstarszych kół naukowych w Polsce zajmujących się tematyką rynków finansowych 🙌🏽
Podczas pierwszej prelekcji przedstawiciel firmy McKinsey & Company – Pan Piotr Kwasek opowie o realiach swojej pracy oraz zaprezentuje, w jaki sposób rozwiązywać złożone problemy z jakimi spotykają się menedżerowie w czasie niepewnych sytuacji. Poświęci także chwilę na przedstawienie ofert pracy dla studentów w firmie.
W tym roku chcielibyśmy także poruszyć tematy, które obserwujemy na co dzień, bieżące wydarzenia na świecie, które mają ogromny wpływ na aspekty finansowe zarówno na poziomie indywidualnym, jak i globalnym. Na wstępie gośćmi wydarzenia będą profesorowie oraz doktorzy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, którzy podczas panelu dyskusyjnego omówią następujące, bieżące zagadnienia gospodarcze oraz perspektywy rynkowe na najbliższe lata:
💥 „Inwestowanie w czasach wysokiego ryzyka”
💥 „Kwestia inflacji”
💥 „Wpływ podwyżek stóp procentowych oraz możliwe scenariusze rozwoju sytuacji”
💥 „Wpływ wojny na Ukrainie na przyszłość rynków finansowych”
💥 „Wpływ pandemii koronawirusa na rynki finansowe, w tym surowce, akcje czy nieruchomości”
Następnie były członek naszego koła opowie o metodycznym podejściu do tradingu w oparciu o system tradingowy analizy technicznej 📈
Pod koniec Pan Jakub Kowalczyk – założyciel Stock Jam Session oraz inwestor z ponad 16-letnim doświadczeniem poprowadzi prelekcję ,,Spontaniczny warsztat o kreowaniu dobrych nawyków do zagrań na GPW” oraz odpowie na Wasze pytania dotyczące prowadzenia przemyślanych oraz zdywersyfikowanych inwestycji.
Prelegentami konferencji będą znane osoby ze świata finansów, które przekażą ogrom wartościowej, unikatowej oraz przede wszystkim przydatnej wiedzy, gotowej do wykorzystania w praktyce 💸
Konferencja odbędzie się na kampusie UE w sali 2P w godzinach 13:00-19:00 oraz jednocześnie za pośrednictwem naszego kanału na MS Teams.
🧑🏽‍💻Kod poniżej👩🏽‍💻
🔸 gaubkzk🔸
Serdecznie zapraszamy do udziału!