Aktualności

Aktualności
Konferencja ,,Rynki Finansowe Jutra”

Konferencja ,,Rynki Finansowe Jutra”

Aktualności
Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję konferencji Rynki Finansowe Jutra organizowaną przez KNRK Hossa ProCapital W tym roku skupimy się na niezwykle ciekawych i bieżących tematach, jakimi są Kryptowaluty oraz sztuczna inteligencja na rynkach finansowych. Będziemy również dyskutować o tym, kto jest aktualnie Liderem Nowej Dekady.  Prelegentami zbliżającej się konferencji będą znane osoby z szeroko pojętego środowiska finansów, których wykłady z pewnością będą wartościowe i okażą się solidną dawką wiedzy. Konferencja odbędzie się na platformie MS Teams Zapraszamy do dołączenia do kanału za pośrednictwem poniższego kodu > > 03jumk0 < <  Data konferencji: 16.04.2021  Harmonogram spotkań: 10:00- Blockchain, Ethereum, ryzyko związane z inwestycją w kryptowaluty. Prelegencji: prof. Tomasz Słoński i dr Aleksander Mercik 12:00- Panel dyskusyjny ,,Liderzy nowej dekady” Prowadzący: Krzysztof Kolany Prelegenci: prof. Krzysztof Jajuga i dr Emil Łobodziński (CFA), Miłosz…
Read More
1. miejsce w klasyfikacji grupowej!

1. miejsce w klasyfikacji grupowej!

Aktualności
Pragniemy poinformować, iż III edycja międzynarodowego konkursu „International BITCOIN Trading Competition” organizowanego przez firmę Star Beta dobiegła końca.  Poziom obecnej edycji rozgrywany był na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy laureaci zajmujący miejsca od 1- 5 osiągnęli ponad 100% zysku w ciągu tygodnia!  Pomimo, iż żaden student z Polski w fazie finałowej nie znalazł się na podium, warto wspomnieć o tym, że w klasyfikacji grupowej Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, reprezentowany głównie przez członków naszego koła KNRK Hossa ProCapital uplasował się na 1 miejscu!  LINK do oficjalnej strony konkursu: https://www.starbeta.com.au/uni-comp/... Serdecznie gratulujemy wszystkim osobom biorącym udział w konkursie i zapraszamy na kolejne edycje!
Read More
International Bitcoin Trading Competition by STAR BETA

International Bitcoin Trading Competition by STAR BETA

Aktualności
International Bitcoin Trading Competition by STAR BETA Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z międzynarodową firmą prop-tradingową StarBeta , zajmującą się handlem na instrumentach finansowych w wielu klasach aktywów takich jak kontrakty terminowe (futures), akcje, obligacje, surowce, waluty oraz kryptowaluty. (https://www.starbeta.com.pl/) Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego FanPaga i udział w organizowanych wspólnie konkursach i wydarzeniach!
Read More
Excel in a nutshell. Tools used in Investment Banking.

Excel in a nutshell. Tools used in Investment Banking.

Aktualności
(English below) Serdecznie zapraszamy na warsztaty MS Excela organizowane we współpracy z międzynarodową firmą Credit Suisse. Czy chcesz zobaczyć, jak MS Excel jest wykorzystywany do wykonywania codziennych czynności, poznać wskazówki i sztuczki, które zwiększają efektywność pracy z Excelem? Podczas spotkania on-line skupimy się na rzeczywistych scenariuszach i projektach, które wymagają użycia MS Excel. Będziesz miał wyjątkową okazję, aby dowiedzieć się od analityków bankowości inwestycyjnej o przydatnych technikach pracy i funkcjach, które pozwalają na efektywne przetwarzanie danych. link: https://tinyurl.com/y5lsb8j8 English: Are you interested which Excel functionalities are most useful from an Investment Banking analysts perspective? Do you want to see how MS excel is utilized to perform their daily routines and learn tips and tricks that make work with Excel more effective? During this on-line session we will focus on real life…
Read More
Święta już coraz bliżej ❄☃️

Święta już coraz bliżej ❄☃️

Aktualności
Święta już coraz bliżej ! Z tej okazji koło naukowe Hossa ProCapital chciałoby życzyć wszystkim studentom samych sukcesów związanych z inwestowaniem w nadchodzącym nowym roku. Niech nowy rok oznacza dla nas kolejną kartę, którą będziemy mogli zapisać nowymi doświadczeniami i wyzwaniami. Wszystkiego najlepszego w nowym, 2021 roku!
Read More
Konferencja WallStreet 24 Online

Konferencja WallStreet 24 Online

Aktualności
Serdecznie zapraszamy na najważniejsze spotkanie inwestorów giełdowych w Polsce - #WallStreet24! termin: 25-27 listopada zobacz program: www.wallstreet.org.pl Tegoroczna edycja konferencji WallStreet, największego spotkania inwestorów indywidualnych w Polsce – wyjątkowo – odbędzie się tylko w wersji online. To niepowtarzalna okazja aby wziąć w niej udział wirtualnie, w Twoim domu!
Read More
Zimowa rekrutacja do KNRK Hossa ProCapital – dołącz do nas!

Zimowa rekrutacja do KNRK Hossa ProCapital – dołącz do nas!

Aktualności
Pierwszy raz w historii naszego koła, pragniemy serdecznie zaprosić Was drodzy studenci do wzięcia udziału w zdalnej rekrutacji do Koła Naukowego Rynków kapitałowych Hossa ProCapital. Interesują Cię finanse, spekulacje i chcesz zrozumieć jak działa giełda? Chętnie dowiadujesz się o nowinkach w świecie biznesu, polityki i rynków finansowych?  Naoglądałeś/aś się Wilka z Wallstreet i też chcesz czegoś więcej od życia?  A może powoli już inwestujesz? Chciałbyś do tego poznać super ludzi, na których możesz polegać i do tego wiele się nauczyć oraz po prostu dobrze się z nimi bawić? Jeśli na któreś z powyższych pytań (a może wszystkie!) odpowiedziałeś/aś sobie "tak", to nic prostszego, zapraszamy Hossowym statkiem w piękny rejs Formularz rekrutacyjny pojawi się w tym miejscu już w poniedziałek! Więcej informacji niebawem!  [video width="1920" height="1080" mp4="http://hossaprocapital.ue.wroc.pl/wp-content/uploads/2020/10/rekrutacaj-hossa.mp4"][/video]
Read More
Webinar: Kontrakty terminowe: poradnik przetrwania z Pawłem Małmygą

Webinar: Kontrakty terminowe: poradnik przetrwania z Pawłem Małmygą

Aktualności
Kontrakty terminowe to instrumenty finansowe o szerokim zastosowaniu. Oferują szereg możliwości, jednak związane jest z nimi ryzyko. W jaki sposób rozsądnie z nich korzystać? O tym, a także o zarządzaniu ryzykiem, opowie Paweł Małmyga podczas webinaru 10.06. (środa) o 16:00. Paweł jest doświadczonym ekspertem analizy technicznej i strategii algorytmicznych. Wielokrotnie wyróżniony w TOP3 najlepszych analityków technicznych w Polsce według Gazety Giełdy i Inwestorów "Parkiet”. Zwycięzca 2018 Carbon Hybrid Forecasting Competition w kategorii Macroeconomics and Finance. Na co dzień swoimi umiejętnościami wspiera zespół Biura Maklerskiego banku PKO BP. Plan spotkania "Kontrakty terminowe. Poradnik przetrwania."
Read More