Aktualności

Aktualności
Wiosenna Rekrutacja KNRK Hossa ProCapital

Wiosenna Rekrutacja KNRK Hossa ProCapital

Aktualności

    Po raz drugi w tym roku akademickim, pragniemy serdecznie zaprosić was drodzy studenci uczący się we Wrocławiu do wzięcia udziału w rekrutacji do Koła Naukowego Rynków kapitałowych Hossa ProCapital.
Rekrutacja do Hossy trwać będzie 2 tygodnie, czyli od 26 lutego do 11 marca. Podzielona zostanie na 3 etapy i czwarty nieoficjalny, czyli wyjście integracyjne. Po każdym etapie osoby, które zainteresują nasze koło otrzymają od nas potwierdzenie drogą telefoniczną lub mailową przejścia do kolejnego etapu.

Continue reading „Wiosenna Rekrutacja KNRK Hossa ProCapital”

Złap byka za rogi i dołącz do Hossy!

Złap byka za rogi i dołącz do Hossy!

Aktualności

W dniach 5.10-25.10.2017 KNRK Hossa ProCapital daje wam – studenci pierwszego roku a także starszych roczników – szansę, by dołączyć do naszego koła i doświadczyć na własnej skórze jakie efekty może przynieść wsparcie wiedzy książkowej wiedzą praktyczną przekazaną przez bardziej doświadczonych kolegów z koła czy doświadczeniami zdobytymi na warsztatach organizowanych pod okiem specjalistów w swych dziedzinach.

Jak możesz dołączyć do naszego koła? – To proste! Wystarczy wykonać 3 kroki:

  1. Aplikacja internetowa, czyli formularz zgłoszeniowy (Google), który musisz wypełnić do 25 października do godziny 23:59.
    Link do aplikacji
  2. Następnie wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowy – ale nie ma czym się martwić – będzie to luźna rozmowa a nie walka o życie,  jak na rozmowie o pracę ;).
  3. Po przejściu pierwszych dwóch etapów zostaniesz zaproszony do naszego koła jako kandydat na członka i w swoim pierwszym semestrze z nami będziesz wspierać działalność koła i jego członków, jednocześnie szukając inspirującego tematu by napisać referat, po którego sprawdzeniu podjęta zostanie decyzja o Twojej kwalifikacji na członka.
Dzień Inwestora Giełdowego za Nami

Dzień Inwestora Giełdowego za Nami

Aktualności

W dniu 29.03.2017 roku KNKR Hossa ProCapital miało przyjemność już kolejny rok z rzędu organizować „Dzień Inwestora Giełdowego”. W programie znalazły się trzy bardzo ciekawe prelekcje oraz czas by porozmawiać z prelegentami, a całość dopełniła fantastyczna frekwencja, sala 4W przez całe wydarzenie była wypełniona po brzegi słuchaczami.

Continue reading „Dzień Inwestora Giełdowego za Nami”