W dniu 1 marca 2017 roku Nasze Koło zorganizowało kolejną już odsłonę „Akademii Analizy Technicznej”. Frekwencja w tym roku dopisała, sala W4 była gęsto zapełniona słuchaczami przez całe wydarzenie. To, z czego jesteśmy szczególnie dumni to fakt, że nasz event przyciągnął nie tylko studentów, ale także sporo osób spoza uczelni.

Pierwszą prelekcję poprowadził Pan Dawid Augustyn, współzałożyciel Consilium Invest, redaktor naczelny magazynu FxMag oraz autor bloga www.dawidaugustyn.pl, który podzielił się z uczestnikami historią swoich początków jako inwestora oraz przestrzegł przed wieloma błędami, jakie początkujący popełniają zaczynając swoją przygodę z rynkami finansowymi.

Na drugim wykładzie Pan Adam Rak ze współpracującego z Hossą Comparic.pl pokazał nam zestaw narzędzi, jakich sam używa do analizy oraz opowiedział, na jakie kwestie powinniśmy zwracać uwagę tworząc własny system.

Trzecia prelekcja prowadzona była przez Pana Pawła Śliwę, Head of FX Sales w Domu Maklerskim mBanku oraz współzałożyciela „Stowarzyszenia Analityków Technicznych”. Pan Śliwa skupił się na podstawach analizy technicznej, omówił założenia i podstawowe pojęcia związane z badaniem wykresu i wyznaczaniem linii trendu, aby słuchacze byli w stanie samodzielnie podjąć się inwestowania.

Na koniec KNRK HossaProCapital pragnie złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tegorocznej odsłony „AAT”, a w szczególności Naszym gościom za poświęcenie swojego cennego czasu na przygotowanie i wygłoszenie wspaniałych wykładów oraz oczywiście wszystkim, którzy pojawili się tego dnia na konferencji by, posłuchać, zadać pytanie lub po prostu porozmawiać. Dziękujemy i zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez Nasze Koło.

Dodaj komentarz